Onko kukaan palkannut yksityisetsivää miehensä perään??
Mitä maksaa ja selvisikö asita kuinka nopsaan jne. millaset käytännöt muuten? Olitteko tyytyväisiä?
ajattelin selvittää mieheni oudon käytöksen.. muutti töihin eripaikkakunnalle ja siellä ei useinkaan vastaa puhelimeen ja selitykset on mitä ihmeellisimpiä.. Lisäksi viihtyy siellä baareissa koko ajan, mitä ei ole kotona koskaan tehnyt..
Mun elämä taitaa murentua palasiin..
Kommentit (5)
eikö tulis halvemmaksi vaikka joskus mennä yllätysvisiitille sinne miehen toiselle paikkakunnalle ja ihan pimpottaa sinne miehen olinpaikan ovelle..
kerran juuri samantyyppinen tilanne kuin sinulla ap. Ja lopulta se sitten selvisi että mies petti. Mies ei kyllä muuttanut toiselle paikkakunnalle mutta vaihoi työpaikkaa saman firman toiseen toimipaikkaan. Yksityisetsivästä en osaa sanoa. Me toimittiin kaverini kanssa "etsivinä" ja mies jäi kiinni.
liikaa miehestäsi. kysy suoraan ja hae eroa jos vastaus ei sua tyydytä.naurettavaa ja lapsellista tuollainen vakoilu.
Tiedän, että yksityisetsivä maksaa noin 40 euroa tunti.
Minulla mies tekee reissuhommia eikä aina vastaa puhelimeen. Epäilen lähinnä, että häntä ei silloin vain muuten kiinnosta. Katselee varmaan silloin pornoa tai urheilua.. Tuskin toista naista pitää. Ehkä ei sinunkaan!