Hyviä jäyniä,työnantajalle?
No niin, luovat av-mammat, ehdottakaas nyt hyviä jäyniä paskamaiselle työnantajalle. Laillisia vastaanotetaan, en ole rikollinen, vaikka kypsä olenkin. Ei ole väliä, vaikka tulisi lopputili.
Kommentit (10)
ja seuraava on jo katsottuna, kaukana täältä, kiitos luojan! ap
-varasta salaa kaikkea irtonaista ..kopiopaperia, kirjekuoria jne.Joka päivä vähän
-Ilkeä juoru liikenteeseen
-ulkotakkiin (jos mies )hajuvettä
-osta prepaid liittymä ja lähetä viesti tyttöystävältä kun kotona
-sairasta paljon
-varasta salaa kaikkea irtonaista ..kopiopaperia, kirjekuoria jne.Joka päivä vähän -Ilkeä juoru liikenteeseen -ulkotakkiin (jos mies )hajuvettä -osta prepaid liittymä ja lähetä viesti tyttöystävältä kun kotona -sairasta paljon
en varasta, nuo muut kuulostavat hyvälle, tosin pomon maine on jo aika dirty.ap
vahinkoja sattuu jne, siitä voi syyttää puutteelista työhönohjausta.
vaikka mainitset olevasi. Todella lapsellista... Ikinä katsos ei tiedä missä tuo ex-pomo tulee vastaan tulevaisuudessa. Ei kannata polttaa siltoja takanaan.
-ole puhuvinasi puhelimessa(pidä varattuna9
-soita työnantajan laskuun niin paljon kuin mahkuja
-
vaikka mainitset olevasi. Todella lapsellista... Ikinä katsos ei tiedä missä tuo ex-pomo tulee vastaan tulevaisuudessa. Ei kannata polttaa siltoja takanaan.
enää. Ne yleensä katoaa jonnekin eikä niihin sen koommmin onneksi törmää. 20 vuotta työelässä.
eikä taatusti tule vastaan tulevaisuudessa. ap Enkä edelleenkään ole tekemässä mitään rikollista.
kun haet uutta työtä ja soittelevat tälle työnantajalle, niin se kiva jäynä tulee joka kerta esille.