Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Onko kellään leikattu välilevytyrää ja millaisia kokemuksia siitä?Lähtikö selkäkivut?

Vierailija
18.02.2011 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

leikkaus oli simppelijuttu: selässä 3 cm mittainen haava ja olisin päässyt kotiin sairaalasta jo seuraavana pnä, jos kotona olis ollut joku toinen ihminen, mut, kun olin yksinäinen, niin olin vielä yhden yön yli eli ke illalla leikattiin ja pe pääsin kotiin! Kivut helpotti kovasti, mut hermovamma ei ihan palautunut ennalleen. Kävelin osastolla 6 tunnin kuluttua leikkauksesta! Tsemppiä!

Vierailija
2/3 |
18.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen kärsinyt kivuista pitkään ja nyt selvisi syy ja edessä leikkaus.Jännittää kovasti,kun ei ole koskaan leikelty mistään.Onko leikkauksestasi kuinka pitkä aika?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jep, välilevytyrä ja leikattiin, mutta mun koiralta.



Puolen vuoden kuluttua leikkauksesta oma itsensä..

Anteeksi vain mutta olin kiinnostunut viestiketjusta ihan senkin takia että joku osaisi sanoa ihan ääneen miltä sen jälkeen tuntuu ja paraneeko.. Tuo koirahan ei sitä voi kertoa ainakaan kovin selvästi.. :)



Tsemppiä!