Halutaan vastauksia?
Kertokaahan,
miksi naisen pitäisi seksin aikana temppuilla kuin tivolin marakatti?
Olen siis nainen, taattua lahnamateriaalia, ja joku että pitäisi kirkua sängyssä uuhaahuuhaah pane mua kovaa ja teatraalisesti vatkata pillua ja työntää keppi perseeseen veisi minulta kyllä kaiken ilon ja nautinnon seksistä. Nautin parhaiten siitä, että mies on kiinni minussa, harrastetaan seksiä hitaasti samalla suudellen, hellää ja herkkää siis. Näin saan takuuvarmasti orgasmin, temppuilusta en saisi mitään muuta kuin pahan mielen. Käsittääkseni monelle, ainakin minulle, orgasmi ja nautinto on se juttu, miksi seksiä harrastetaan. Miehille ilmeisesti orgasmi ei riitä, höysteenä pitää olla se temppuilu ja teatraalisuus. Miksi?
Tavallaan ahdistava ajatus, että itse ei ilmeisesti voi koskaan olla hyvä sänkykumppani. (Tai sitten voi olla hyvä, mutta siihen päästäkseen pitäisi sitten taas luopua omasta nautinnosta, ei kovin kivaa sekään..)
Kommentit (3)
Miksi mietit lainkaan sitä, mitä muut ajattelevat ja mitä sinun "pitäisi" olla?? Jos sinä olet tyytyväinen ja miehesi on tyytyväinen, missä ongelma?? Jos taas miehesi ei ole tyytyväinen, niin jommankumman on vaan vähän joustettava. Joko sinä otat oman lahnamaisen orgasmisi (sori, käytän nyt sitä "lahna"-sanaa kun itsekin käytät) ja sitten pistät miehen mieliksi vähän pökköä pesään, tai sitten pidät pääsi tiukasti ja makaat henkeä pidätellen loppuun asti ja mies joustaa tukahduttamalla sen tunteen, että haluaisi sulta vähän elämää.
Monessa suhteessa et tuolla mustavalkoisella asenteellasi pääsisi kovinkaan pitkälle. Seksi on vuorovaikutusta, ei oman pään pitämistä.
kuka noin sanoo? Ihmeellinen oletus.
Sarjassamme omituisia av:n aloituksia... Jos joku ihminen on sanonut sinulle noin, puhu hanelle, ala oleta etta koko maailma ajattelee niin.