Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mikä on muodissa IN keväällä? Mitä aiotte hankkia itsellenne?

Vierailija
03.02.2011 |

Itselläni olisi hakusessa beige trenssi ja uudet kengät nauhalliset. Myös valkoinen paitapusero on keväällä vaatekaapissa in, klassisuus mihin voin yhdistää jonkun kivan huivin. Myös mustat tai beiget tregginssit.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
03.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mutta mulla kevätvaatetuksene kuuluu AINA vaalea trenssi ja hameet ja mekot :) Olen armoton vilukissa eikä hame + puoli tuntia h-i-d-a-s-t-a kävelyä tarhasta kotiin lapsen kanssa ole kiva yhdistelmä... Hautaan villasekoitehousut, pitkät kalsarit ja paksut talvikengät ja -neuleet.



Etsinnässä olisi tänä keväänä puuterinvärisiä hameita/mekkoja ja asusteita (esim. huiveja). Vaaleanharmaaseen olen myös yllättäen tykästynyt, kengät ja laukku vois olla kivat. Tuskin siis hommaan näitä kaikkia, mutta jotain.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi seitsemän kuusi