Lapset hoitoon ja keskustahotelliin n****maan
KOhta viedään lapset hoitoon ja sitten mennään miehen kanssa vuorokaudeksi keskustahotelliin nauttimaan toisistamme! Olen niin odottanut tätä. Hyvää viikonloppua kaikille!
Kommentit (14)
Me ollaan viimeksi oltu ihan oman kaupungin hotellissa yötä elokuussa 2009...Oli ystävien häiden jatkot. Aivan ihana ilta. Biletystä isolla porukalla hotellin yökerhossa, sit omaan huoneeseen miehen kanssa pitämään omaan kivaa pikku hiprakoissa. Aamulla valmiiseen aamupalapöytään herkuttelemaan. Lapsi oli mummillaan siis.
Saimme vielä toisenkin yön olla kahdestaan, kotona tosin ja kyllä oli ihanaa. Nukkua pitkään ja tosiaan paneskella ilman, että tarvitsee pelätä kenenkään keskeyttävän.
Tällaiset viikonloput on hyvin harvinaista herkkua meille, pääsisipä uudelleen joku kerta...
mies nukkuu tuossa vieressä, joten toooosi romantic ;)
toki romantiikkaa pitää vaalia kotonakin, mutta ah, kyllä se maisemanvaihdos, vaikka pienikin, tekee hyvää. Muistan meidänkin viime hotelliyön, kuinka oikein jännitti etukäteen valmistautua ja kuinka ihana viikonloppu se olikaan.
ettekö osaa nauttia toisistanne kotonanne.
Jos seksi ei toimi kotona niin miten jossain hotellissa?
kaahasi täyttä laukkaa paikalle paheksumaan. Onkohan tää se sama tyyppi, joka pitää liukkarin käyttöä epänormaalina?
mekin pyritään tekemään vastaava irtiotto kerran pari vuodessa. Hyvään ravintolaan syömään, teatteriin ja sitten hotelliin. Kyllä pieni luksus silloin tällöin tekee hyvää. Eikä se sitä tarkoita ettei seksi kotona toimisi. Lapsetkin tykkäävät kun mummo tulee joskus yökylään heitä hemmottelemaan.
väistämättä mieleen, että hotelliin... NUKKUMAAN! Mutta johtunee rikkonaisesta viime yöstä. Ai, olisi ihanaa vajota hotellin sänkyyn ja nukkua 15 tuntia!!
Ja kiitos ideasta, täytyykin järkätä joku tollainen keikka vaikka hiihtolomaviikolle!
reissua! Sekstailu jossain muualla kuin aina vain kotona tuo mukavaa vaihtelua!
Meillä tiedossa sama ens viikonloppuna, aah... Just nyt odotan niiiiiiiiin, että mummi saa pukea ja riisua, ja laskea pulkkamäkeä! Otettiin vielä ihana luksushuone, vähän tähtipölyä elämään :)
ensi viikonloppuna, tosin vaan yhdeksi yöksi, koska kuopus vasta 4kk. Mutta on se ihana päästä irrottautumaan kotoa ja saada olla yö ihan rauhassa miehen kanssa ja nukkua kunnolla. Ja aamulla herätä ja mennä valmiiseen pöytään aamupalalle. Odotan jo innolla! Ja otetaan sellainen huone missä amme, kotona kun ei ole, niin ihana siinä rentoutua yhdessä.
ettekö osaa nauttia toisistanne kotonanne.
Jos seksi ei toimi kotona niin miten jossain hotellissa?