Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kokemuksia Blue Village Exotic Mirabel Beach Resort FFFF+/Egypti/Sharm El Sheik?

Vierailija
07.01.2011 |

Hiihtolomalla olisi tarkoitus mennä, lapset on 1v, 7v ja 12v.

All inclusive, onko hyvät sapuskat?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
14.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

itse olen ihastunut tuohon mirabel beach resortiin, mutta siinä on yksi ongelma... sharm el sheikistä ei tehdä mitään retkiä, toki tuossa hotellilla voisi kameleilla ratsastaa, mutta kaipaisin jotain muutakin, esim.. lasipohjaveneilyä, delfiinisafari ja snorklausretkelle olisi myös mahtavaa päästä. mutta silloin pitäisi valita kohteeksi el gouna, josta en ole löytänyt mieleistäni hotellia vielä ):

tietääköhän kukaan pääseeköhän sieltä sharm el sheikistä tekemään mitään retkiä tai olisiko sieltä pitkä matka el gounaan, vai menisikö se liian vaikeaksi? :o



kiitos vastauksista etukäteen ! ?

Vierailija
2/4 |
14.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jouluna oltiin Sharm El Sheikissä ja käytiin sekä lasipohjaveneretkellä, snorklaamassa että kamelisafarilla. Samoin olisi päässyt Kairoon, Luxoriin ja Jordaniaankin, jos olisi halunut. Delfiineistä en tiedä, mutta sukellusmatkalle pääsee katsomaan vasarahaita jos haluaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos :)

Vierailija
4/4 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

juu, eli en taas tajunnu niistä retkistä ja ajattelin, et niitä ei tehtäis talvella, mut sit kysäsin finnmatkoilta ja he sanoivat etteivät ole ehtineet päivittää ensitalven retkiä..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi neljä