Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

onko kellään obh nordican leivänpaahdinta radiolla?

Vierailija
16.12.2010 |

Millainen laite on? Oletko ollut tyytyväinen? Kaavailen sitä pukinkonttiin..

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
16.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta mielestäni vähän hölmö yhdistelmä.



Radioita on niin pieniä ja hyvännäköisiä tarjolla muutenkin että ihan hyvin voi ostaa erillisenkin. Vaikka sijoittaa enemmänkin, esim. Tivoli Audion. Paahdinradiossa tuskin on huippuäänenlaatu.



Jompikumpi noista laitteista laukeaa kuitenkin ensin ja sitten harmittaa, kun onkin leivänpaahtimessa toimimattomia vipstaakeja tai radio, jossa on toimimaton leivänpaahdin.

Vierailija
2/6 |
16.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

millehän ryhmälle noi on suunniteltu, karmea keksintö. Minullakin on Tivoli Audio ostoslistalla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
16.12.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä on kyseinen radiopaahdin ja olen sitä kiikuttamassa roskiin. Termostaatti hajoaa melko pian ja sit saat vahtia paahdinta ja sammuttaa manuaalisesti tai palaa leivät ja talo. Harmittaa kun hukkasin kuitin. Lahjaksi en suosittele edes anopille vaik ois kuinka ilkeä.

Vierailija
4/6 |
14.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on ollut ko. laite jo pitkään ja olemme olleet tosi tyytyväisiä. Paahdin paahtaa hyvin ja radiosta kuuluu hyvin. Positiivinen yllätys kaiken kaikkiaan. Korjataan sen verran, että (älkää skeptikot vielä riemastuko) radiosta kuuluisi hyvin jos en taannoin olisi katkaissut antennia. Suosittelen!

Vierailija
5/6 |
14.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

On. Paahdamme joka päivä, radiota kuuntelemme harvoin, mutta hyvin pelittää.

Vierailija
6/6 |
14.08.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

On. Minulla tosin ei ole, vaan on Tefal, jossa ei ole radiota mutta on lcd-näyttö.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi seitsemän