Hyvin noi mamut vetää :)
Kommentit (7)
Joi eikä suomalaisia ole kuin 50 kertainen määrä, mutta osaa nekin vetää, tosin tuo juttu nyt on ihan huuhaata jos ponihännästä vetää ja saa sakkoa :) Ei mennyt kauaa niin alkoi suomalaisten haukkuminen vaikka aiheena taisi olla jotain muuta.
mitäpä jos laittaisit koneen kiinni ja vaikka kuuntelisit kivaa musiikkia. tuollaisella negatiivisuudella et saavuta muuta kuin syvän itsellesi.
En kyllä ole, mutta oletkos sä sielläkin intoutunut haukkumaan heti suomalaisia? Ei tässä ketjussa ollut tarkoitus haukkua suomalaisia vaan katsoa miten puukkoa on viety kurkulle ja ryöstelty ihmisiä by mamut.
Ei tässä ketjussa ollut tarkoitus haukkua suomalaisia vaan katsoa miten puukkoa on viety kurkulle ja ryöstelty ihmisiä by mamut.
KETÄÄN EI KIINNOSTA!!
Paitsi sua :) On muutenkin hyvä infota ihmisiä muslimivaarasta, he kun ovat käveleviä aikapommeja.
Mamuilla ei oikeutta riehua MEIDÄN maassa millään tavalla.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2010121212854374_uu.shtml