Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Karsotteko Subilta nyt tuota

Vierailija
06.12.2010 |

Siveyslupaus dokumenttia?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

dokkari myös

Vierailija
2/4 |
06.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

se on niin sairas ja insestiin haiskahtava asia, etten halua katsoa.. isät ja tyttäret lupaavat yhdessä, että tytär pysyy neitsyenä..



mitä se isä siihen kuuluu? miksi tytär ja isä kävelevät yhdessä kuin aviopari ja muuta outoa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lapsen pitää jo 5 vuotiaana tehdä siveyslupaus isälle. Eikö siinä aivopestä lapsi jo pienestä pitäen? Entä kun ikää tulee lisää? Missä itsemääräämisoikeus?

Vierailija
4/4 |
06.12.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja miten 5 vuotias voi luvata siveydestä mitään, kun eihän sen ikäinen vielä ole kiinnostunut seksistä tai siveydestä, jos nyt edes tajuaa mistä on kyse. se mitä pahimmillaan tapahtuu, on se että lapsen mieli pilataan ja hän pitää seksiä PAHANA ja SYNTINÄ jota erityisesti tyttöjen pitää varoa, pelätä ja siitä pidättäytyä, kun on isälle luvattu.. yöh.. tuo isä-yhteys.. sairasta!



miksei poikien pidä tehdä samoin? pojat ja äidit hääasussa tanssimaan ja lupaamaan pidättäytyä seksistä?



tarkoittaako tuo myös masturbaatiosta kieltäytymistä? siitähän on jo terveydellistä haittaakin (eturauhanen)!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi yhdeksän