Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miesten salaketju

Vierailija
14.11.2010 |

Näin pikkujouluaikaan kun vaimomme taas pettää meitä niin kerätään yhdessä listaa mistä voit tarkastaa epäilysi.



-Tulee kotiin alushousut väärinpäin jalassa.



LISÄÄ OMA LISTASI NÄIN AUTAT TOVERIA!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
14.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

alushousut väärinpäin jalassa... oliko tämä provo ?

Vierailija
2/5 |
14.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

-Nainen kyttää ja vahtii puhelintaan pikkujoulujen jälkeen tarkasti ja mustasukkaisesti.

-Naisella on fritsu.

-Nainen selittää tulemisiaan ja menemisiään epämääräisesti.

-Nainen raivostuu kun esittää kysymyksen.

-Naisen käytös muuttuu nopeasti ja yllättävästi.

-Nainen muuttaa kylmäksi ja ärtyisäksi.

-Naisen jäljiltä löytyy kotikaupungin hotellin kuitti.

-Nainen on jättänyt alushousut pomonsa luokse.



Pikkujouluissa käytetään alkoholia ja pidetään hauskaa. Juhlamieli vähentää estoja. Jos vaimo on hyvännäköinen ja vielä eloisa, niin totta hitossa siellä bileissä jotakin tapahtuu. Se on 101% :n varmaa. Jos vaimo ei petä tänä vuonna, niin tapahtuu kuitenkin lähimmän viiden vuoden kuluessa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
15.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä, tuo on oikea asenne. Kannattaa mustasukkaisesti kytätä puolison menemiset ja tulemiset, ja aina pitää epäillä petosta oli todisteita eli ei. Epäilyistä ja luottamuksen puutteesta pitää puhua puolisolle toistuvasti. Syytöksiä kannattaa myös ns. temmata tuulesta, sillä näin pidetään potentiaalinen pettäjä varuillaan. Kun tätä tarkkaavaista seurantaa jatketaan muutamia vuosia, puoliso lähes poikkeuksetta pettää, ennen tai jälkeen ottamaansa avioeroa.

Vierailija
4/5 |
15.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Heippa, onko teillä oma lehmä ojassa?, eli tarkoitan oletteko käyneet itse vieraissa kun vaimojanne noin epäilette. Minun vaimoni menee pikkujouluihin ja kieltämättä hyvän näköisenä. Olenkohan nyt väärässä ja sinisilmäinen?, mutta en usko vaimoni pettävän minua. Jos tanssii ja muutenkin pitää hauskaa minusta se ei ole pettämistä. Jos jatkuvasti kyttää vaimon menemisiä niin hulluksihan siinä tulee, vai mitä mieltä olette naiset.M45.

Vierailija
5/5 |
15.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se se vasta sikamainen temppu on. Hyi...

puoliso lähes poikkeuksetta pettää, ennen tai jälkeen ottamaansa avioeroa.