Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Neonato vaunut

09.11.2010 |

Hei,



Onko kellään kokemuksia Neonaton vaunuista? Joissakin keskusteluissa on kehuttu saman merkin matkarattaita, mutta kukaan ei ole kirjoittanut kokemuksiaan "tavallisista" vaunuista ja niitä nyt siis kaipaisin :)



Tällaiset vaunut ovat meillä mielessä,

http://www.rokkibeibi.com/vaunut/2-reverso-sport-tris-3-in-1-violet.html



Vaunut tulevat lähinnä kaupunki käyttöön ja erittäin tärkeää olisi että niillä pääsee helposti liikkumaan julkisilla.



Kiitos vastauksista!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
09.11.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

On kokemusta kolmen kuukauden ajalta enkä voi muuta kuin kehua! Ketterät ja kauniit, mulla gold- malli. Vastaantulijatkin ovat kehuneet :-) Siihen kuuluva turvakaukalo on tosi hyvä. Vaunukoppa lähtee rungosta irti paria nappia painamalla ja turvakaukalon kiinnitys siihen samaan runkoon on tosi helppoa. Ratasosaa en vielä ole ehtinyt käyttää.

Renkaita mietin ensin kun kaikki toitottaa että pitää olla ilmakumirenkaat mutta me kun ei missään metsissä seikkailla niin meidän käytössä nuo on hyvät ja onhan ne ihan reilun kokoiset. Kauppareissuilla kääntyvä etupyörä on ehdoton. Kaverilla on vaunut vastaavanlaisilla renkailla eikä ole kokenut niitä talvellakaan huonoiksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla