Tästä lähtien harrastan seksiä vain varattujen perheellisten miesten kanssa.
Niiltä irtoaa seksiä helpolla ja harvemmin saa mitään tauteja vaikka ilman kumia harrasteleekin. Eikä ne perään huutele jos sattuu paksuksi pamahtamaan.
Kommentit (12)
Mua kun vaan haluta ja mies nyt varmaan nais varmaan suakin..kunhan sussa joku reikä löytyy johon laittaa.
Kuule, jos moni muukin on saanu saman idean, niin se kumin käyttö olis sittenki ehkä aiheellista. Ja entäs jos tän miehen puoliskolla on myös rakastajia, joitten kans paukuttelee ilman suojia, mieti missä kaikkialla ne rakastajat on kikkeleitään uitelleet?
viattomimmat ja kokemattomimmat perheelliset. Tuskin ne on ehtineet mitään tauteja kotiinsa kantaa.
Ja ainahan seksin harrastaminen ilman kumia on riski, vaikka olisi koko ajan yksi ja sama panokaveri.
Tänään mä en valitettavasti kenenkään aviomiestä ehdi panemaan, mutta mullahan on koko loppuelämä aikaa.
Ja vannon ja vakuutan että kelpuutan vain viattomia ja kilttejä varattuja miehiä.
vittu mikä tyhmä. Tekstistä huomaa että sulla on yhtä iso reikä yläpäässä kuin alapäässäkin. hyi vittu
Koska koko Universumi pyörii juuri Psykomamman ympärillä. Näinhän se on. Kun Psykomamma kuolee, maailmakin lakkaa olemasta
voo on tänää katkerana. :( Jaksuja.
Miksi ne perheelliset ukkomiehet muuten baareissa luuraisivat ilman puolisojaan??
Eivätkö viihdy kotona vai ovatko tosiaankin hakemassa seuraa naisista, jotka jakavat itseään?
Halpaa touhua alentua tuollaisten miesten seuraan. Ei ne perhettään jätä jonkun irtonaisen takia, mutta naisena kyllä jättäisin tuollaisen miehen. Jos ei itse arvosta itseään, niin kuka sitten?
Ei ne kiltit ja viattomat miehet ole siellä, missä sinä.
että saisit ees joltakin. helpottais sun oloa hetkeksi. ekö sossu maksais jotakuta gigoloa?
että saisit ees joltakin. helpottais sun oloa hetkeksi. ekö sossu maksais jotakuta gigoloa?
meidän AV:lla kerätä vähän rahaa ja tilata Psykikselle suurin tekokyrpä, mitä markkinoilla on?
todistettiin, luuserille kelpaa toinen luuseri