Lue keskustelun säännöt.
Mitkä sisähousut ekaluokkalainen laittaa kouluun toppahpusujen alle??
Kommentit (5)
pitää nyt välikausihousujen alla farkkuja, verkkareita tai collegehousuja, riippuen siitä, onko ko. päivänä liikuntaa vai ei. Samalla mallilla jatketaan talvella toppahousujen kanssa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
poika laittaa normaalit collegehousut (alla pitkät kalsarit) tai sit farkutkin mahtuvat kyllä toppiksien alle mutta ei oo tietty niin mukavat.
meillä se, että vaikka kuinka sanon joka aamu, että pue ulkohousut välkälle sisähousujen päälle niin ei poika millään oo ehtiny niitä laittaa.
Verkkarit, collegehousut, farkut... Tytöillä on myös hameita välillä. Ihan hyvin menee nuo vaatteet toppahousujen alle.
legginsit tai jos on hamepäivä niin sukkahousut. Joskus varmaan jotkut 'hienot' collegehousut (Adidas, Puma) tai stretch-farkut.