Kääks pitäis raskautua,mun mies todettu tuhkamunaksi.
Eka saatiin yhdessä,toinen lapsi onkin jo toisen,mies vaan totesi paperilla että hänen,testejä ei tehty just kun mies ulkomailla sillon ja tiesi ettei ole hänen.noh nyt ikäänkuin pitäisi taas tulla raskaaksi.Vuoteen ei oltu yhdynnässä.Kenen kanssa pomppaisin joka muistuttaisi mun miestä? Kaveripiiriä käyty molemmat läpi,mutta sen yhden spermat sain jo. En tiedä pitäiskö yrittää uudestaan saman sällin kanssa?!Ai niin mun mies on bi ja mä olen hetero.
Kommentit (3)
sen yhden sai sit aikaiseksi? Ei siellä montaa siittiötä tarvitse olla, jotta ICSI:llä saadaan lapsi aikaiseksi. Tarvittaessahan ne kaivaa niitä siittiöitä vaikka kiveksistä, jos vaan löytyy.
Mutta, ette taida julkiselle enää hoitoon päästä, kun paperilla on 2 lasta. Rahalla ja yksityisen kautta sitten niin.
Toisaalta en vaan ymmärrä, miksi sinun sen kämppäkaverisi kanssa pitäisi lisääntyä. Hanki oikea mies ja oikea parisuhde, ja lapsella on oikeus tietää kuka hänen biologinen isänsä on.
silleen,mä nukahdan nyt,moi!