Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä ajattelet henkilöstä joka tehtailee...

Vierailija
01.09.2010 |

koko ajan näitä mitä ajattelet siitä/tästä/tosta

henkilöstä/asiasta/tapahtumasta jne jne jne???



Ärsyttäviä!!!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
01.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lähihoitajat hoi, lääkärit hoi jne HOI.



Inhoan näitä.

Vierailija
2/5 |
01.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

että nää mielipide jutut on ihan syvältä mutta nyt kun kysyit niin en tykkää olenkaan. mitä ihmeen väliä sillä on mitä mieltä matti, pekka, pirkko tai seppo on jostain asiasta. ja jos kysyy oikeen jotain asiaa niin uskaaltaakohan siihenkään sitten luottaa. ja mistä sitä tietää kertooko joku totuuden vai valehteleeko ja miksi muuten joku valehtelee ihan vaan vääristääkseen totuutta vai miksi. en kyllä ymmärrä yhtään. mitä ihmeen tyydytystä saa jos kysyy sopiiko punanen sohva siniseen olkkariin, kai sä nyt saatana itte näet sopiiko vai eikö sovi. tai mitä tänään ruuaksi. kaikilla kuitenkin sitä samaa makaroonia ja sian paskaa. en mä ainakaan vittu ajattele mitää sen kummallisempaa viiden kakaran yh:stä kuin yhden kakaran leskestäkään. En ajattele mitään mäyräkoirasta ostoskärryistä tai siitä vaikka siel olis kokonainen kakaralauma. nii semmosta. lähinnä mä en persevittu paska vittu mikä apina

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
01.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

yritetään nyt kumminkin vaan kestää..

Vierailija
4/5 |
01.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun niiden otsikoihin ei voida ikinä kirjoittaa tai edes viitata mitä ollaan kysymässä, on vain "fb-tietäjät..." "facebookista kysymys..." "osaako joku sanoa, voiko facebookissa..."

Elisiis pitää mahdollisimman vaikeasti otsikoida aloitus, ettei varmastikaan satu sellainen ihminen sitä lukemaan, joka siihen osaisi vastata :-)

Vierailija
5/5 |
01.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

rasittava