kokemuksia serenasta?
Kommentit (4)
noin pienille sellainen mini allas, jossa kivasti puuhaa. Ulkona tais olla myös. Omasta mielestäni se on liian kallis ja täynnä venäläisiä, jotka kusevat ja paskovat altaisiin. Meikataan kilotolkulla ja suihkutetaan 2 pulloa lakkaa ennen altaaseen menoa. YÖK..
Nuhjuista, sotkuista, roskia ei ollut siivottu. Ahtaat ja hämärät suihkutilat. Pölyisiä, haalistuneita muovisia kasveja koristeena allastilassa. Aulakin on sellainen pimeä tunneli, jonkun kapakan läpi pitää kulkea kassalle.
Pisteenä iin päälle sain ruokamyrkytyksen käpyisen allaskahvilan sämpylästä. Kylmäkaappi ei ollut ollenkaan päällä eli tarjoomukset oli +30C lämpöisiä. Leipä oli ihan kuvottava, mutta kumminkin söin, kun siellä ei muutakaan myyty.
Flamingo on PALJON siistimpi.
Serena kiva paikka, mutta turhan kallis mennä vielä noin pienten kanssa. Ulkona on ton ikäsille yks allas ja sisällä pari pikku mäkeä. Ennemmin menisin ton ikästen kanssa uimastadionille!
kai nyt joku käynyt kyseisessä vesipuistossa?