Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Poikien hiusmalleista
13.06.2010 |
Mitä mieltä ootte?
Ite tykkään vähä pidemmästä, rennosta mallista. Tai sit peruspoikatukka, siisti lyhyt.
En ikinä leikkaisi pojalleni koneella siiliä, se kasvu vaihe on ihan karsee. Voihan se kätevä olla, mut kai sillä ulkonäölläki jotain väliä on?
Kommentit (4)
Hieman pidempi malli myös meidän pojalla.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ja en käsitä miksi jotkut katsovat, että lapsen ei tarvii käydä parturissa/kampaajalla! Vetelee ite hirveitä vinoja pottamalleja :O
tällä hetkellä moni poika sellaisen haluaa. Ei me nyt muutenkaan niin viimeisimpiä trendejä seurata vaan tukkatyyli valitaan mieltymysten mukaan. Mä en ole aikaisemmin poikien tyylejä seurannut kun pojalla ikää vasta 5,5v.
Alue: Aihe vapaa
säännöllisin välein käytiin parturissa lyhentämässä sivuilta (ei tullut sellaista pallotyyliä). Mun pojalla on kyllä vahva tuuhea tukka mikä näyttää aina hyvältä. Nyt on sellainen "trenditukka" eli vähän kuin irokeesi (ei nyt ihan sentään) :)