Lue keskustelun säännöt.
Että voi olla paha mieli:(
Kommentit (2)
itsekin olisin sanonut kyllä tuosta. Meillä miestä onneksi perhe kiinnostaa enemmän kuin muut menot.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.
Kirjaudu sisäänitsekin olisin sanonut kyllä tuosta. Meillä miestä onneksi perhe kiinnostaa enemmän kuin muut menot.
Meillä tuli riitaa miehen kanssa koska oli puhe että ottaa kotona pari kaljaa eikä lähde mihinkään koska itsekään en pääse pienten lasten vuoksi.Mutta ukkopa lähtee iltapäivästä menoihinsa ja tuskin ennen aamua tulee!
Huusin raivossa ties mitä karmeuksia ja lapset kuulivat,luulevat että muutan huomenna oikeasti pois,tuli semmoistakin sanottua..:(
Tuntuu vain niin epäoikeudenmukaiselta koska olen koko ajan lasten kanssa,ei ole sitä omaa aikaa eikä hoitajaa käytettävissä.Mies reissutyössä ja nyt kun vapaata,heti lähtee viihteelle.