Mistä liikkeistä te löydätte poikien 150 cm housuja?
Siis sellaisia perusmallisia ei mitään slimmejä vaan ihan normaaleja. Farkkuja yms. Tuntuu, että kaikissa liikkeissä on vain niitä tosi kapeita housuja joita ainakin meidän tokaluokkalainen vieroksuu ja kokee ne vaikeaksi päällä. Suositelkaa kauppoja ja merkkejä jotka myy perushousuja pojille.
Kommentit (6)
ja housujen etsiminen aina yhtä tuskaa. t. ap
juhlissa sitten jotain puuvillahousuja tai sammareita. Farkut ovat nykyään niin järkyttävän mallisia, juuri niitä pillifarkkuja, että poika ei suostu sellaisia käytämään. Ovat niin epämukavia jalassa kuulemma.
Mulla on jotenkin niin huono kuva niiden vaatteista. t. ap
suoralla lahkeella ja vielä kohtuuhintaisia. ZArasta olen ostanut puuvillahousuja siistimmäksi vaatteeksi juhliin. Zaran housut on rentoja ja väljiä mutta niissä on nappi+kuminauhakiristys vyötäröllä.
Meillä on niin hoikka poika et kaikki pillifarkut näyttää ihan kauheilta, ja ees sellsten housujen löytyminen jotka pysyy päällä, on vaikeeta. Stadiumista olen löytänyt rentoja housuja(tosin urheilullisia) Ja sit JC on hyvä.