Hätkähdyttääkö?
Kommentit (32)
tosi mauton keittiö tuon hintaluokan taloon!
vähän liian iso minun makuun ja kodinhoitohuone jotenkin sekava. Keittiöstä pidin!
Itse mietin minkähän näköinen tuo laattalattia meillä olisi, nyt kun oli niin puhdas :-)
olenko ainut joka ei pitänyt. Ihan liian iso. Sinnehän katoaa lapsi ja mies, ikävä olisi yksin olla.
Liian iso, toimistomainen, kolkko, sekava ja ruma värimaailma.
Nykyiset asukkaat siis, kuntosali/leikkihuoneessa ollut sininen pomppunorsu on sieltä.
En tykkää tuosta ollenkaan!! Sisustus ällöä, keittiö ruma, lattiat kalseat... Iso talo olisi ihana, mutta haluasin AIVAN erityylisen sisustuksen.
iskenyt ja sitten loppui rahat. Näinhän se menee tosielämässä. Pitää olla päästään pipi, että tollasen lukaalin riesoikseen ottaa.
Voi että ottaisin tuon keittiön HETI! Ja kodinhoitohuoneen kyllä myös. Muu oli liian hotellimaista. Mutta tuo keittiö...
t.kokki...
Lasten riehumispiste näytti kivalta. Samoin jotkut oleskelutilat. Osa lattioista näytti pelottavilta: niin kiiltävää laattaa, että joka roska ja suttu näkyisi :-)
Kiva olisi tietää, minkälaista on oikeasti elää tuollaisessa lukaalissa. Ehtiikö se väki nautiskella elämästä siellä vai viekö työ kuitenkin kaiken ajan?
Siellä saa varmaan sopia treffit kotiin miehen kanssa. Että vietetään iltaa tänään siinä-ja-siinä huoneessa, että löytää toisensa.
kodinhoitohuoneessa ikkunan edessä oleva ompelukone. Ihanaa!
olihan se komia mutta en kyllä asuisi...ei yhtään kodikas!!
päivän parhaat naurut LOL.
Onhan tuo talo luksustasoa, ei sillä...... :-D
Itse hankkisin "himppuverran" erilaisen tuolla rahalla!;)
Jessus, johan tohon pitää palkata kaks siivoojaa jjotta koko talon ehtii pitää siistinä.
En tykkää, tulee mieleen hyvätasoinen hotelli.
Tuli mieleen hotelli.
Toinen ajatus oli että jonkun urheilijamiehen (jääkiekkoilijan?) koti, mihin tyttöystävä on muuttamnut myös. Lapset käy joka toinen viikonloppu riehumassa nurkkauksessaan, muulloin isä treenaa omalla salilla.
Muutenkin sisustus oli jotenkin "maskuliininen", siitä nämä ajatukset.
siivoojan palkkaisin heti!
En nyt herranenaika itse jaksisi tuota siivota..=)
Tää on upea. Kenen tämä on?