Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miks ihmeessä mä toivon muille pahaa ja epäonnistumisia?!!

Vierailija
26.08.2009 |

Tätä on nyt kestänyt yli viikon. Vituttaa kaikki ihmiset ja asiat. Toivon salaa muille epäonnistumisia ja vituttaa jos niille sattunut jotain hyvää.



Hävettää, en todellakaan ole tällainen luonteeltani, vaan ihmettelen kateellisia ihmisiä. Nythän mä kuulostan siltä ite. Itseasiassa vaan paljon pahemmalta.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

onko viime aikoina tuntunut että kaikki menee pieleen ja että kaikilla muilla kaikki onnistuu? veikkaan ihan normaalia hormooneista johtuvaa vitutusta.

Vierailija
2/4 |
26.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

on tapahtunut yksi paha taloudellinen takaisku.



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja itseasiassa luulen, että taa palsta on yksi selittävä tekijä. Olen notkunut täällä ihan liikaa kuukauden verran. Täällä on niin helppo haukkua muita ja olla kateellinen millon millekin ihmisryhmälle kun lukee tarpeeks paljon näitä juttuja. No, sitten yhtäkkiä niitä ihmisiä joita täällä panetellaan alkaa etsimään lähipiiristään.



Musta on tullut ihan kauhee muista paskan puhuja. Ällöttää ja nolottaa.

Vierailija
4/4 |
26.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

että jos itellä menee tarpeeks hyvin niin ei tarvis harrastaa tätä muiden mollaamista siinä määrin, ku täällä esim. tehdään.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän viisi