Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Rikoksen vanheminen, Tutkimatta jättäminen,

Vierailija
15.12.2025 |

Todisteet mitätöity, en tiedä löytyykö pöytäkirjoista mitään missä tekijää olisi kuulusteltu edes.

Vain muutama terveystieto merkintä joka tukee rikoksen skaalaa mutta sekin muunnettu NS. Tukemaan tekijää.

Eri paikkakunnilla sattuneet rikokset.

Oikeastaan 12 vuotta sitten alkanut tekijä mutta Suomen lainsäädäntö vanheminesajat.

Kirjalliset todisteet lähetetään postikorttia takas.

Perheelliset oikeus kiistat. 

Mitä tekisit te jos perinnöksi jää Raiskaaja pahoinpitelän tullut yksi lapsi, velat mitkä mielenterveys tekijärikoksen keskellä, 

Ei oikeus taajuutta kun vanhenee viime tutkinnan mukaan se yksi ja ainoa Lausunto missä todetaan eri testeillä ja kuvilla ruumiin vammat.

Oikeus ei ole nyt puolella joulun alla

Jos pitää vaan hylätä kaikki, velat, lapsi Ja kuulemma myös jäädä kotiin odottaa et tässäkö tämä raiskauksen uhrin terapia oli. 

Ja mikä vastuu oikeus sit kun on jälkikasvu tullut niin selventää Muiden kanavien jutskat.

Lähe nyt 965km selvittää naamatusten rikoksia kun kerta edes tiedetä onko kyseinen tekijä edes missään vaiheessa ollut muuta kuin?

 

Niinku et rikokset vanhenee ja kun niitä ei käydä läpi mutta kun hyökkäämällä uhrin päälle lisää niin mikä olisi uhrin uhriuduttava lisää et pääsee ulos?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
15.12.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rikos vanhenee? Rikoksen uhri ei Parane kärsimyksistä? Vedotaan Tekijään ja Maailman tilanteeseen? Uhriksi on joutunut myös lapset?

Ja rikoksen tekijä? Pääsee nippa Nappa Katoamaan?

Vierailija
2/2 |
15.12.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaikea tilanne mutta jos oiskin niin et Tekijä ja Tutkijat ja Uhrin postissa on merkki siitä 

Että koko juttu tehtiin .... Kolme sanaa ja pari lausetta. Uhri ei kärsi enää mutta kun rikoksen tekijä vanhenee niin sitä uhri ihmettelee et se olikin jo

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi