Valkosipuli ja erektio?
Kuulin, että jos peniksen sivelee valkosipulilla ennen yhdyntää niin erektio olisi paljon voimakkaampi ja naisen nautinto suurempi. Vaimo ei oikein innostunut ajatuksesta. Onko kukaan kokeillut tällaista?
Kommentit (7)
Kai tarkoitat, että vaimosi imisi sitä? OK, jos vaimosi pitää valkosipulista. Muuten en usko teoriaasi. Ei sinne vaginaan kannata mitään valkosipulia tunkea, sillä valkosipuli karkoittaa tunnetusti lohikäärmeet enkä usko, että peniksesi mitenkään yltäisi lohikäärmeen mittoihin.
Ihan vinkkinä,pumpulipuikolla tigerbalsamia terskan alapuolelle kärpäsenpaskan kokoinen piste....Saatte molemmat elämänne parasta seksiä
Kokeilijat 908 kirjoitti:
Ihan vinkkinä,pumpulipuikolla tigerbalsamia terskan alapuolelle kärpäsenpaskan kokoinen piste....Saatte molemmat elämänne parasta seksiä
Kiinnostavaa. Kerro lisää, mitä sitten tapahtuu?
Se valkosipuli pitää syödä. Sisältää typpioksidia, mikä parantaa verenkiertoa.
Kokeiltiin eikä kyllä tullut kuin ihan kamalaa kirvelyä sekä minulle että miehelleni, valkosipuli suorastaan poltti limakalvoja pitkän aikaa!
Joskus on hevosenlantaa käytetty samaan tarkoitukseen. Kokeile sitäkin.
Hyi helkkari, en ainakaan ota suihin N36