Vedin poikaystävän siskon kaulakorun vessanpöntöstä
Rupesi vituttaa kun koko ajan sitä esitteli sitä ja oli jättäny huolimattomasti vessan tasolle. Viskasin pyttyyn ja vedin vessan. Silläpähän tuosta pääsi. Sisko itkeny aamun korun perään.
Kommentit (38)
Täällä jotkut kukkahatut itkee netissä. Aika harva silti uskaltaisi mennä sanomaan ap:lle päin naamaa yhtään mitään.
Minkä ikäinen oot ap? Ainakin olet jäänyt käytöksessä lapsen tasolle.
[quote author="Vierailija" time="16.05.2015 klo 11:40"]Heh, vähän nolottaa mutta olen sellainen sähäkkä persoona joka voisi ajautua tekemään ihan saman. Minkäs ihminen temperamentilleen mahtaa? Varmasti sisko jollain tavoin aiheutti tuon itselleen.
[/quote]
Sähäkkä? Ei, hakemasi sana on v-mäinen. Tai rasittava. Tai psyko.
Eikö sen voisi vielä saada takaisin jostain jätevesikeskuksesta vai mitä ne nyt on, jos sinne asti olisi mennyt..
OK. Toivottavasti olet nyt ylpeä itsestäsi.
Heh, vähän nolottaa mutta olen sellainen sähäkkä persoona joka voisi ajautua tekemään ihan saman. Minkäs ihminen temperamentilleen mahtaa? Varmasti sisko jollain tavoin aiheutti tuon itselleen.
Niin siskolla on ikää 14 v. Ei kukaan niistä tiedä että vedin sen pöntöstä. Siinä ettivät. ap
Entäs jos hekin lukevat salaa tätä palstaa? Kiinni jäit. Hah.
Poikaystäväsi ansaitsee parempaa.
Ei tullu sitten mieleen, että sillä voisi olla suurta tunnearvoa. Toivottavasti tää selviää sille siskolle ja hän tuhoaa sinulle rakkaimman esineesi. Ehkä sitten opit jotain.
[quote author="Vierailija" time="16.05.2015 klo 11:43"]Oon 17. En usko että lukevat. ap
[/quote]
Häpeän, että mun ikäisten joukossa on sinun kaltaisia ihmisiä, koska just sen takia meitä pidetään tyhmänä.
N17
"Kell' onni on, se onnen kätkeköön." Näinhän se on.
Muuten tulee joku kateellinen ja tuhoaa sen onnen.
Google löytää