mies ei halua
Mun mies ei halua seksiä mun kanssa. Panettaa järjettömän paljon. Mitä teen?
Kommentit (8)
Tee kotitöitä, niinhän te miehiäkin neuvotte. Osta lahjoja ja hemmottele. Tiskaa, imuroi, siivoa.
Nyt ensiavuksi katso pornoa ja tyydytä itse.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 01:30"]
Nyt ensiavuksi katso pornoa ja tyydytä itse.
[/quote]
Runkkaava pervo ei sytytä ketään, näin miehiäkin neuvotaan.
Sama täällä,hoida hommat itse tai mene vieraisiin. N 26 v. kaikin puolin täydellinen nainen.
Loistavia kommentteja. Feministit ovat rystyset valkoisina vitutuksesta.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 01:29"]Tee kotitöitä, niinhän te miehiäkin neuvotte. Osta lahjoja ja hemmottele. Tiskaa, imuroi, siivoa.
[/quote][quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 01:30"]Nyt ensiavuksi katso pornoa ja tyydytä itse.
[/quote]
Molemmat tehnyt ja ei seksiä, kerroin myös ettei ole koskenut minuun 2 kuukauteen. Sitten alkoi menkat.... Nyt kuukausi aikaa parantaa "tapojaan" (tiedän se ei ole tahdon asia välttämättä) ja vakava keskustelu etten halua tälläistä suhdetta ja jos ei ole kiinnostunut parantamaan (parantumaan) ei enää järkeä jatkaa. Mies siis kerran halunnut 1.5v suhteen aikana.
Mulla sama tilanne kuin sulla ap. Mies vielä ns. laastari, mutta taitaa olla parempi jättää hänet, kun en hänestä saa mitään irti miehenä, vaikka ihan mukava tyyppi onkin muuten. Pitäisikö netistä joku dildo tilata sitten?:(
Mene tiskamaan