Vihreä ja verestävä vuoto?
Osaako kukaan sanoa, että mistä voisi johtua? Mulla kahden viikon päästä gyne aika, mutta pitäisikö ottaa jo aiemmin yhteyttä?
Mulla siis runsasta vihreänveristä ja pahanhajuista vuotoa välillä todella isojakin klönttejä tulee, ei ole kutinaa eikä muita oireita.
Kommentit (5)
[quote author="Vierailija" time="25.02.2015 klo 00:16"]Trikomoniaasi voisi olla..vaatii lääkekuurin. Suosittelen aikaistamaan lääkäriaikaa, voi mennä päivystykseenkin (pth).
[/quote]
kiitos vinkistä! Ap :)
En kyllä ole harrastanut seksiä 3 vuoteen niin en jotenkin usko, että olisi sukupuolitauti. ap
[quote author="Vierailija" time="25.02.2015 klo 00:20"]En kyllä ole harrastanut seksiä 3 vuoteen niin en jotenkin usko, että olisi sukupuolitauti. ap
[/quote]
Ne kyllä pysyy pitkään oireettominakin
Trikomoniaasi voisi olla..vaatii lääkekuurin. Suosittelen aikaistamaan lääkäriaikaa, voi mennä päivystykseenkin (pth).