Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

pitääkö leipäkone ääntä (kerrostalo)?

Vierailija
06.10.2014 |

Herään joka aamu ihme paukkeeseen yläkerrasta. kestää noin 3 varttia. välillä paukutus kevyempää ja välillä jykevämpää. Mietin harrastavatko 70 pari joka aamu noin kovaäänistä seksiä...? vai olisiko kyse jostain kodinkoneesta? Pitääkö leipäkone tämmöistä ääntä? hermo palaa vaan kai se on kestettävä. tosin ääni kuuluu ennen seiskaa että silloin pitäisi olla kyllä hiljaisuus.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
06.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se jytkii aika kovaa taikinaa veivatessaan, mutta pitää myös kovaa piippaavaa ääntä, kun leipä on valmis. Voihan olla. että siellä joku käyttää stepperiä tai vaikka Selätintä?

 

Ennen seiskaa ei muuten tarvitse olla hipihiljaa, vaan välttää ylenpalttista meuhkaamista. Ei leipäkone tai suihkussa käyminen kyllä kuulu häiritseviin ääniin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän neljä kuusi