Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vannon, etten tee enää lapsia!

Vierailija
02.11.2014 |

!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
02.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vauva valvoi sitten kolmeen. Ja varmaan herää tunnin päästä. Mies ei koskaan auta yövalvomisissa, enkä saisi edes olla huonolla tuulella väsymyksen takia. Itken pimeässä vessassa. Ap

Vierailija
2/4 |
02.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vannomatta paras..mulla neljä lasta ja kolmen kanssa valvottu ihan älyttömiä määriä. Vaan niin se aika kultaa muistot. Vanhin 11 ja nuorin täyttää kohta yks. Ja edelleen juniori saattaa herätä kolmen aikaan ja sitten valvotaan. Mutta mitään en vaihtais pois. Välillä väsyttää niin sikana ja välillä on virtaa kuin pienessä kylässä! Ja nyt lopetat itkemisen, meet nukkun jos vauva nukkuu. Ja huomenna sanot isille että jos ei Ensviikolla saa nukkua yhtään yötä kunnolla niin isi hommaa hoitajan. Rakasta vauvaa vaikka itkettää ja paha olla. Halit ja suukot...muista ne!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
02.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Unikoulu voisi auttaa. Kysy neuvolasta. Selvähän se, ettei nukkumatta kukaan jaksa. Hanki apua, ennenkuin totaalisesti uuvut!

Vierailija
4/4 |
02.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vannoin jo 12-vuotiaana etten tee lapsia. Nyt on ikää 40+, enkä hetkeäkään ole päätöstä katunut. :) 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme yhdeksän