Lue keskustelun säännöt.
Onko muita jotka ei kestä klitoriksen koskettelua?
13.06.2014 |
En tykkää yhtään. Koen helposti kipuna. Sen sijaan yhdynnässä tulee orgasmi helposti. En tykkää esileikistäkään yhtään. Outoko naiseksi???
Kommentit (5)
Muakin sattuu/tuntuu epämiellyttävältä klitoriksen ja nännien koskettelu jos mies käy heti niihin käsiksi. Sit tuntuu hyvältä kun ensin hyväilee muualta,halailee yms.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Mulla täsmälleen sama juttu! Klitorikseen koskeminen sattuu ja kutittaa samanaikaisesti, ei ainakaan tunnu hyvältä. Jos on esileikkiä, pidän enemmän rintojen nuoleskelusta ja housujen päältä koskettelusta.
Tarvitsen myös jotain väliin, suora kosketus usein liikaa.
Minulla myös! Luulin että useimmilla näin, mutta kaikki miehet joiden kanssa olen ollut on voivotelleet tilannettani ja sanoneet ettei ole törmännyt vastaavaan :( Eihän klitorikseen nyt voi koskea päältä, se tuntuu viiltävänä kipuna.. ja joo, ei mua voi nuolla ainakaan aluks.