eikö kukaan puutu.
MIKSIKÖHÄN JENNI ON OTTANUT TUULIKIN HAMPAISIISA,EI MUUTA OSAA KUIN HAUKKUA JA MOLLATA KOKO AJAN.ITSEÄÄN TÄYNNÄ ,ON OLEVINAAN PAREMPI ,KUIN MUUT.
Kommentit (4)
Etkös juuri puuttunut. Itse on paha lähteä täältä barrikadeille, kun ei ole mitään haisua kenestä on kysymys. Muuten kyllä, totta kai.
Se pelaa.. ;) Vaikka mainoksessa sanoo ettei tullut pelaamaan ja ajattelisi ettei siellä pelissä pelattaisi.. :)
Mutta se puhuu mummosta pahaa koska tietää että Tuulikki on pirtsakka mummeli joka on taitava ja osaava. Sellaista lapsellista kiukuttelua "en koskaan sano sitä ihmistä mummokseni" tms. Melko kurja asenne. Ehkä kokee Tuulikin vahvimmaksi vastustajakseen koska Tuulikki on niin erilainen kuin muut kilpailijat.
Onhan se parempi. miksi sitä ei saa sanoa
Kuka Jenni ja Tuulikki? Opettele tekemään selkeämpi otsikko.