noniin miehet, vastatkaa tänne, eli luomu vs feikki?
Luomurinnat vai feikit kumitissit? Botoksihuuli vai luomu? Muita kauneusoperaatioita (kuten implantit perseessä) käynyt vai luonnollisella kropalla varustettu? (ps, ei vinkuvia naisia tähän ketjuun)
Kommentit (67)
Hah, yksikään mies ei uskalla vastata tähän, kun pelkäävät av-mammojen jäkätystä! :D:D
luomu aivan ehdottomasti. Ei ole mitään väliä sillä onko pienet vai isot tai sojottaako ylös,alas tai sivuille, mutta ne kumipallerot on totaalisen turn off! Kaikille naisille löytyy AIVAN varmasti se mies joka pitää juuri sellaisista tisseistä kun sulla on. Kaikilla miehillä on erilainen maku, toinen tykkää laihoista, toinen toinen tukevista, mutta todella harva tykkää muovista ja kumista- ne on niitä pienen piirin fetissi leikkejä ;o) ...mulla ollut muutama nainen sängyssä, joilla on ollut kumitissit ja siihen yhteen kertaan se on aina jäänyt. Kumipallot on aika luonnottoman tuntoiset kädessä, (ihan sama onko lihaksen alla vai päällä) eikä ainakaan paranna fiilistä sillä hetkellä. Ja aina on mielessä se, että nainen ei jotenkin pidä itsestään eikä arvosta itseään kun on pitänyt ihme turhakkeet asennuttaa.
Ei lopputulos, eli ulkonäkö, auta mitään kun käteen tuntuu epämielyttävältä eikä (rinnat) liiku luonnollisesti. Ihan yhtä hyvin ne vois tehdä vaikka betonista, jos pelkkä ulkonäkö on kriteeri.
Mies 42v
Miten ketään aikuista ihmistä - miestä tai naista - voi kiinnostaa noin triviaali asia?
Jos ap on nainen, niin miksi häntä kiinnostaa miesten mielipiteet moisesta asiasta?
Mitä on ajateltava miehistä, jotka vastaavat tällaiseen avaukseen, että feikit?
Haluan siis avaukselle perusteluja!
Mulle ihan vitun sama mitä "mies42v":t musta ajattelee. Ketä kiinnostaa ohenevatukkaisten rumien miesten mielipiteet ylipäätään. Saatanan pitkiä vastauksia ne saa aina pillu-tissi -ketjuihin :O
Kuuluuko luomuun myös se ettei meikkaa, värjää hiuksia, käytä piilolaseja/ei ole käynyt näönkorjausleikkauksessa, umpisuolenlisäkettä ei ole poistettu, ei käytä mitään muotoilevia vaatteita (esim. Rintaliivit) ei käytä korollisia kenkiä jotta sääret näyttäisivät pidemmiltä, ei poista luonnollisia karvoja mistään, ei leikkaa hiuksia...
Vai oliko kyse ainoastaan noista kahdesta ominaisuudesta rinnat ja huulet? 7
Niin ja voiko salilla määrätietoisesti pumpattu kroppa kuulua täysin luomulle tytölle?
[quote author="Vierailija" time="18.03.2014 klo 12:22"]Mulle ihan vitun sama mitä "mies42v":t musta ajattelee. Ketä kiinnostaa ohenevatukkaisten rumien miesten mielipiteet ylipäätään. Saatanan pitkiä vastauksia ne saa aina pillu-tissi -ketjuihin :O
[/quote]
No vittu sen verran kuitenki kiinnosti, et piti tulla ihan haukkumaan asiallisesti kommentoinutta henkilöä. Helvetti, pillu ja tissi.
[quote author="Vierailija" time="18.03.2014 klo 12:38"]
[quote author="Vierailija" time="18.03.2014 klo 12:22"]Mulle ihan vitun sama mitä "mies42v":t musta ajattelee. Ketä kiinnostaa ohenevatukkaisten rumien miesten mielipiteet ylipäätään. Saatanan pitkiä vastauksia ne saa aina pillu-tissi -ketjuihin :O
[/quote]
No vittu sen verran kuitenki kiinnosti, et piti tulla ihan haukkumaan asiallisesti kommentoinutta henkilöä. Helvetti, pillu ja tissi.
[/quote]
Joo. Inhoan tyhmiä miehiä.
Luomu ehdottomasti. Botox silikoni-barbit ovat oikeasti järkyttävän näköisiä.
Jotain pientä vaaratonta (jos on varmaa, ettei kyseessä ole mielenterveyden ongelmat) voi vielä hyväksyä eli vaikka silmäpussit, tai verenpurkauma reidestä, liian iso luomi väärässä paikassa vielä menee.
Oi, että iso luomi menis vielä herralle. Kuinka jaloa!
Entä, entä millanen tussu pitää olla? Entä entä pitääkö olla ajeltu vai paksuu käkkärää ja mitäs sit vielä... takaa vai edestä ja millaset pikkarit ja ööh, siis mitä jos mies42v pitää mua RUMANA siis apua jos NE EI HYVÄKSY MUA ;(
Kerron vain oman mielipiteeni, että en toivoisi naiseltani kovin suurta keinotekoisuutta, mutta toisaalta ymmärrän paineen ulkonäköä kohtaan. Jokainen vetää sitten rajan mihin parhaaksi näkee: alkaahan keinotekoisuus jo vaatteiden ja kenkien käyttämisesti, meikkaamisesta, hiusvärjäyksistä ja -pidennyksistä ja päätyy ensin korjaaviin leikkauksiin ja sitten varsinaisiin kauneusleikkauksiin.
Eli on jokaisen oma asia, joita ulkopuolisten ei sitten pitäisi tuomita :)
Suurin osa teistä miesrassukoista ei edes erota sillaritissiä tavallisesta.
Kaikki käy, mutta ne täysin yliampuvat täytteet ovat naurettavan näköisiä. Minun puolesta paikkoja voi korjailla kirurgin veitsellä, kunhan pidetään joku tolkku siinä hommassa.
Mä en ole aivan ehdoton. Kannatan kyllä luonnollisuutta, mutta pienissä korjauksissa ei ole mitään pahaa. Jos vastakkain on normaalit rinnat vs. isot silaripallot, niin silloin tietysti luomu. Mutta pahasti roikkuvat vs. nätisti korjatut kallistuvat taas jälkimmäiseen. Eli ei missään tapauksessa liioittelua, mutta itsetuntoa huonontavien virheiden korjaaminen saa minulta hyväksynnän.
Miehenä olo on vaikeaa,välillä kiinnostaa suuri rintaiset, välillä pieni rintaiset, välillä pieni lantioiset, välillä muhkeat takapuolet,ja niin edelleen! Tuntuisi, että pitäisi olla naisille varaosia mitä vaihtaisi halujen mukaan!
[quote author="Vierailija" time="18.03.2014 klo 12:57"]
Suurin osa teistä miesrassukoista ei edes erota sillaritissiä tavallisesta.
[/quote]
Minä erotan.
Tässä on silari .. http://fap.to/images/48/1851240140/big-tits-porn/sexy-and-extreme-fake-looking-plastik-%2F-silicone-tits-part-V-92.jpg
Tässä on luomu... http://img.chan4chan.com/img/2009-07-04/1246673109516.jpg
Minusta nuo silarit on paremmat. M33
Kummat nämä on? http://watchmytits.pornotagir.com/files/2012/02/Watch-My-Tits-pictures.jpg
Miehet ne löytää tiensä aina näihin tympeisiin ja puuduttaviin ketjuihin.
Menkää hoitamaan niitä rumia lapsianne! :D
Mä voin vastata mun miehen puolesta eli se tykkää luomusta, mutta jos ei lopputuloksesta näe, että on korjailtu, niin toimii.