Anna Abreun asu
Mitä sanotte Anna Abreun asusta Vain elämää -konsertissa? Kuvat on iltalehdem sivuilla. Minusta toppi on ihan hyvän näköinen, mutta hame on ihan karmea: saa lantion ja vyötärön näyttämään muhkuraisilta ja vyötärökappale on niin tiukka, että vatsanahka pursuaa yli. Kengät on myös aika kamalat.
Kommentit (21)
Tuollainen asu ei ole lyhyellä ihmisellä pukeva, ja hame varsinkin taisi olla numeroa liian pieni. Stailaajan moka selvästi, sillä usein pienet naiset nähdään pienempinä kuin he todellisuudessa ovat.
Järkyttävän musta silmämeikki, silmiä ei näy sen alta ollenkaan. Smoky eyes, eh? Black eye, paremminkin.
Onko se raskaana vai tekeekö tuo hame vaan?
No ainakin just oli seiskassa jotain bikinikuvia joissa oli tosi timmissä kunnossa, tuo asu nyt vaan ei mitenkään tee oikeutta Annalle. No, sattuuhan sitä paremmissakin piireissä?:D
Kaunis ja muodikas asu, en ymmärrä mitä kohistavaa siinä on - ei tosin istu tuosta vyötäröltä, mutta eihän tuo paljastavakaan ole.
Hmm, no en usko, että Abreuta erityisesti kiinnostaa näyttää pidemmältä kuin on, koska ei muutenkaan tunnu välittävän pituusvaikutelmastaan pukeutuessaan. Mutta tuo vyötärömakkara näyttää kamalalta, ei voi mitään.
En ymmärrä, miksi iltapäivälehdissä haukotaan henkeä, kun asu oli muka niin rohkea. Mitä rohkeaa siinä on? Korsettitoppi, joka ei edes tuo tissejä esiin mitenkään erityisesti, sekä pieni kaistale ihoa keskivartalon kohdalla.
Heikko esitys, ei voi mitään.
Abreun pitäisi ymmärtää että nainen voi olla joko komea tai pätkä, mutta ei molempia samaan aikaan. Jos pukeutuu tuohon tapaan että tarkoituksella korostaa pientä kokoaan niin mitä järkeä sitten hakea tyyliään muuten joistakin 175-senttisille malleille suunnitelluista vaatteista.
Onpa mauton asu, kamala meikki ja epäonnistunut kampaus. Miksi kaunis nainen haluaa näyttää noin omituiselta?
[quote author="Vierailija" time="29.12.2013 klo 01:08"]Onko se raskaana vai tekeekö tuo hame vaan?
[/quote]
Ei voi olla neitsyt raskaana.
Toi kuminauha tuossa vyötäröllä on ihan kun jossain halpahallivaatteessa, viimeistelemätön jotenkin. Onko tuo selän puolella oleva kyhmy joku mikrofoni tms?
Tosi kummallinen, halpa ja ysärimäinen esiintymisasu. :o Yläosta menettelee, mutta sekään ei ole oikeaa kokoa, ihomakkarat tursuavat...hame on aivan järkyttävä.
No mut ne sen blingblinghousut konsertin toisella puoliajalla oli ihan pedofiilin päiväunista. Ei hyvä.
Järkky