Mieheni kertoi olevansa homo
Petetty olo, en tiedä miten suhtautua tähän. Mitä nyt? Yhteistä elämää kuitenkin jo muutama vuosi takana
Kommentit (11)
Ei bi? No sittenhän saat hyvän kaverin shoppailuun ja uskotun, sekä voitte lähteä yhdessä miehen kanssa miehiä metsästämään ja kokemuksia keräämään! Ajattele positiivisesti! :-D
Surullista, aikamoinen tunnekohu sinulla varmasti. MUTTA yritä katsoa asiaa myös toiselta puolelta, on hyvä että hän uskalsi kertoa, hän on varmasti myös rakastunut sinuun ja hänellä on varmasti erittäin vaikeata olla myös juuri nyt. Voin kuvitella että hänellä ollut raskasta olla monta kuukautta ennen tätä hetkeä kun on kertonut. Yritä olla tukena vaikket ehkä juuri nyt ymmärrä koko asiaa.
Sp-klinikalta voit aloittaa uuden elämän.
Ehkä voitte pysyä ystävinä? Onko hän rakastunut toiseen? Otan valtavasti osaa.
Eikö se olisi erikoista ellei mies ole homo. Tai vähintään bi.
Juku, nythän sulla on hyvä kaveri, jolta voit kysyä ideoita pukeutumiseen ja sisustukseen. Homot on pop.
Surullista ja myös törkeää ettei ole kertonut kun olette menneet yhteen, sinuahan on petetty. No, onneksi varmaan pääset eroon koko epäluotettavuudesta eikä tarvitse siinä aikaansa tuhlata, kummankaan. Ällöttäväähän se olisi homoin kanssa olla naimisissa. Muuten tehkööt keskenään mitä haluyavat, kunhan eivät muita ihmisiä siihen sotke, yök.
Surullinen tapaus. Ennen tällaisia oli enemmän, siis miehiä jotka yrittivät naisen kanssa, vaikka taipumus oli toinen. Mutta vieläkin joku turvautuu itsepetokseen, ikävää kaikille osapuolille.