Panitteko merkille televisiosta, että Halosen vaalijuhlassa oli poikkeuksellisen paljon lesboja?
Ainakin tv-kuvista näkyi naisilla meikittömyyttä, siilitukkia yms. vähemmistön tunnusmerkkejä. Vai oliko heidät tarkoituksella sijoitettu kameran etualalle?
Kommentit (17)
Muuten huomasitteko että Salen vaalijuhlassa oli suurin osa entisiä missejä ja kaikki minihameissa ? Miksiköhän naiset kuolasivat Salen perään ?
seuraili ja halusi näyttää kansalle sitä iloista lesboporukkaa. kai kuvaaja/ohjaaja sit aatteli että se on kiinnostavaa, mene ja tiedä.
Eikä sun mielestä lesbot saa ääneestää ja tukea jotain ehdokasta. Ihmisiä hekin ovat.
Vierailija:
mitäs mieltä Tarja oli niistä lesbojen hedelmöityshoidoista???
kävi nololla tavalla kuumana ehdokkaaseensa. Sellaista palvovaa kiehnäämistä ja outoja lausuntoja, esim. Satu Silvolla.
Mä olisin enemmän huolissani, jos ne minihameiset missit olis kuolanneet Tarjan perään :DDDD
Vierailija:
Ainakin tv-kuvista näkyi naisilla meikittömyyttä, siilitukkia yms. vähemmistön tunnusmerkkejä. Vai oliko heidät tarkoituksella sijoitettu kameran etualalle?
TARJA RULES. Paras voitti. Mahtaa teitä sale-faneja vituttaa !!!!!!!!!!!!!!!!
Muutenkin Halosen kannattajissa oli sellaisia boheemeja hihhuleita, taivaanrannan maalareita. Todelliset älyköt ja osaajat puuttuivat.
Niinistön joukot oliva puvuissa, jakuissa, hymyilivät, puhuivat fiksusti. Vissi ero:)
-lesboja
-venäläisiä
-kommunisteja
eli siis venäläisiä kommunisti-lepakoita! :D :D
jos yhtään muistaa/tietää, miten ko. herra suhtautui yhtään millään tavalla poikkeaviin yksilöihin...
Yhdessä väittelyssä kuola valui suupielestä. Onkohan sillä miehellä jotain eriteongelmia ? Vai pakkoliikkeitä. HYI Saatana mikä epäsiisti. Ja ne hilseet olkapäällä. YÖK.
todella urpon näköisesti saapuessaan juhliinsa. Silloin tuli mieleen, että hyvä kun tyyppi nähtiin kaikissa väittelyissä istumassa paikallaan.
mitäs mieltä Tarja oli niistä lesbojen hedelmöityshoidoista???