Mitä muita blogeja luette kuin sisustus ja muoti?
Kommentit (6)
Mä seurailen lastenvaatteisiin painottuneita käsityöblogeja, sekä muutamaa "tuunausblogia".
Luen yhtä blogia missä on kosmetiikkaa ja vaatteita, mutta eniten kiinnostaa tämän naisen taistelu lapsiensa takaisin saamiseksi. En tiedä mihin kategoriaan sen laittaisin kuin lifestyle kuulostaa myöskin vähän hassulta.
Antakaa hyvien tuunausblogien osoitteita!
[quote author="Vierailija" time="09.09.2013 klo 11:54"]
Antakaa hyvien tuunausblogien osoitteita!
[/quote]
En tykkää linkitellä muiden blogeja, koska varsin usein blogistit saavat sangollisen paskaa niskaansa, kun joku heidät kynsiinsä ottaa. Mutta omani voin linkittää (itsekin tuunailen) ja sitä kautta löytää kyllä tiensä muihinkin tuunausblogeihin.
Mä tykkään lukea sellaisia blogeja, joissa on paljon kirjoittajan mielipiteitä ja pohdintoja. Harvoin olen mistään samaa mieltä enkä useinkaan kommentoi blogeihin. Jotenkin vaan on kiinnostavaa nähdä, miten kummallisia mielipiteitä ihmisillä voi olla. Tällaisilla keskustelupalstoilla joutuu paljon useemmin miettimään, että toikin nyt varmaan on vaan provo.
En lue sisustus- tai muotiblogeja. Luen blogeja kulttuurista, kirjallisuudesta, terveydestä, politiikasta ja liikunnasta.