Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ihanaa olla vauvan kanssa kotona! Niiin ihanaa!

Vierailija
07.03.2012 |

Ihanaa ku saa olla kotona vaan vauva kainalossa! Ihanaa! Äitiysloma loppui mutta sain jäädä vielä kotiin!



Ihanaa!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
07.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaikka vauva onkin jo taaperoiässä.

Vierailija
2/4 |
07.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Että osat arvostaa vauva-aikaa! On nää lapsukaiset kyllä niin ihania, ja haikea olo on kun vauva on jo yli 7kk...niin nopeasti on eika mennyt!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
07.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oon niin onnellinen kun saan nukkua aamulla pitkään ja keitellä kahvia. Hengailla av:lla ja paijata pientä. Ihanaa kun ei tarvitse töihin. Ei tarvitse potea eroahdistusta.

Vierailija
4/4 |
07.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja olis vielä ihanampaa jos kaikki äiti- ja vauvakaverit ei lähtis jo töihin ja hoitoon, me jäädään ihan yksin :-( "Vauva" on siis jo 1v2kk. Itseäkin koko ajan ahdistaa ajatus töihin menosta, tai oikeastaan pääsenkö ylipäätään enää töihin... työpaikka ei nääs ole valmiina odottamassa. Kunpa osais vaan nauttia tästä, mun kohdalla tämä on viimeinen lapsi ja mahdollisuus olla kotona.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kuusi