Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi miehen pitäisi maksaa deittailusta yhtään mitään?

Vierailija
04.11.2026 |

Totesin jo nuorena että hyvämaineisetkin nettitreffipalvelut lähinnä nyhtää rahaa. Kenenkään ei pitäisi maksaa niille sentin senttiä. Sama kun saa treffit sovittua niin käytännössä aina tulos on oharit. Eli ei matkusta varta vasten tapaamaan ketään vaan nainen tulee vastaan tai odottaa sopivaa tilaisuutta. Lopulta löysin puolison muualta. Onneksi.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
04.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Et löytänyt. Sun säästöpossurahat ei edelleenkään riitä Japanin matkaan.

Vierailija
2/3 |
04.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei äijä, ei sun ole mikään pakko deittailla. Ei meidän naistenkaan ole. Eikä siitä tartte ulista ellei asia tee ihan helvetin kipeää kuten sulla näkyy tekevän.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
04.11.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä noissa maksaa, eikö Tinder ole ilmainen ja jos ei niin onko siinä joku kuukausiveloitus?

Treffeistä tulee aina mieleen, että jos on kekseliäs, niin varmaan keksii treffit, joista ei tule kustannuksia, että ei aina tarvitse olla se sama typerys, joka ei keksi mitään muuta kuin syömään tai leffaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme viisi