Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies, onko sinulla tullut koskaan naisen kanssa touhutessa ennenaikaista siemensyöksyä reisille, kortsuun ja muualle?

Vierailija
17.09.2026 |

Rehellisiä vastauksia. Vertaistukea tarvitaan.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisena vastaan, että ei (tietenkään), mutta on kuumaa ja imartelevaa jos mieheltä tulee. Ellei se tapahdu joka kerta niin, että sen jälkeen ei voida ottaa uusintaa tai jatkaa.

Vierailija
2/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei.

Joskus pääsee kyllä kuti karkuun ennen kuin rouva tulee, ehkä joka kahdeskymmenes kerta. Silloin tietty autetaan rouvaa saamaan omansa muilla tavoin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole. Enemmän on ollut vaikeuksia saada sitä siemensyöksyä kohtuullisessa ajassa.

Vierailija
4/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei.

Nyt kun käyttää sildenafiilia niin alkanut olla finaaliin pääsy joskus työn takana. Kalu tuntuu vaan kovalta puukalikalta, jota joutuu lykkimään loputtomiin. Pelko perseessä että kumppani keskeyttää touhun ja valittaa paikkojen kipeytymistä.

Vierailija
5/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei edes ihkaensimmäisellä seksikerralla.

Vierailija
6/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Suuhun on mukava ruiskutella.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
17.09.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muistan kouluajoilta miten mä aina ohimennen puristelin naapurin nuoren tyttären tissejä ja persettä. Se aristeli sitä ensin mutta hymyili ja alkoi ihan "sattumalta" ilmestyä pihalle kun se näki mun olevan ulkona ja tuli juttelemaan. Kun mä varovasti halasin ja suukottelin sitä se alkoi painautua mua vastaan ja hymyili. 

Mä suutelin sitä kanssa vaikka mä en ole ennen suudellut ketään ja se vastasi ujosti. Tuntuu jotenkin ihan vtun väärältä mutta samalla vtun kiihottavalta antaa teini-iässä kuusi vuotta nuoremmalle tytölle kielaria käsi sen kuumissa haaroissa sormenpää hieroen sen märkää pillua pikkupöksyjen läpi ja puristella sen pieniä tissejä samalla kun se puristeli mun farkunlahkeessa kivikovana seisovaa kullia ja hymyili mulle naama ihan punaisena ja silmät loistaen. Me jatkettiin kiehnäämistä ja tyttö puristeli mun kullia kunnes mitään ei enää mahtanut vaan multa pääsi spermat suurina ruiskauksina punttiin ja mun vaaleissa farkuissa näkyi selvästi märkä juova vasemmassa puntissa polveen asti. Tyttö katseli sitä ensin ihmeissään ja sitten iloisena kikattaen. 

Seuraavalla tapaamiskerralla mä opetin sen runkkaamaan mun kullia ja siitä se sitten lähti, mutta meidän piti vehdata aina ulkona kun kummankaan kotiin ei voitu mennä.    

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä neljä kaksi