Akateeminen mies muutti Helsinkiin, Tinderissä on todella paljon vientiä.
Pitää paikkansa, että Helsingissä on ylitarjontaa nuorista naisista. Tinderissä on mukavasti vientiä, eikä tosiaan tarvitse muutamaan vuoteen vakiintua, vaan nauttii tarjonnasta. Olen itse 27-v, 184 cm ja urheilullinen.
Kommentit (6)
Nonni,olet siellä olet auttamassa niiden kyläpyörien tekemisessä. Hyvä sinä!! Kyllähän ne aina miehille kelpaa näköjään.
Totta. Kaikenikäsiä naisia juokseen jatkuvasti perässä. Olen itse 57-v, 154 cm ja lihava työtön juoppo.
Ei pidä paikkaansa, en siltikään saa yhtään osumaa.
Eihän tuo nyt vielä mitään!
Aamulla ovellani on epätoivoisten naisten lauma ja rumimpia pitää suorastaan töniä pois, sillä en minäkään nyt ihan joka paikkaan repeä!
Uskotteko?
Kuulostat kyllä TODELLA tylsältä. En keskustelisi. N
kuulostaa hyvältä suunnitelmalta. Vakiintua kannattaa vasta 30-35-vuotiaana, kun olet jo ehtinyt menestyä työelämässä ja markkina-arvosi on korkeimmillaan. Silloin kannattaa tähdätä noin 25-vuotiaisiin naisiin.