Mikä ihmeen suljetun skibidi näitä incel -aloituksia oikein tehtailee?
Tämä oli ennen hyvä palsta, mutta nämä suljetun skibidit tuhosivat tämän palstan.
Kommentit (16)
No minä ainakin puhuin äsken täysin asialliseen sävyyn omasta oikeudestani perintöön laillisena perillisenä ja rintaperillisenä
Ja äsken tein hevoseen ja leipään liittyvän huumori aloituksen
😱🍗🚀🍻🔪💥🍆🍺📣🎊🌇🌴😻💟🐽🍙📢🌄🌈😍🎄🎉🍑🍼🎅🌅💋🌵🌚🔥
Olen sitä mieltä, että incelit tuhosivat palstan jo ennen muita. Sitä saa mitä hakee!
Incelitkö täällä saa vain riehua ja suoltaa naisvihaa?
Ite oon mewannu jo kahdeksan vuotta ja melkein peilissä alkaa näkyä jo vaikutuksia. Huntterin silmiä olen kokeillut silmiä siristämällä saada ja slitti alkaa jo tuijotuksessa syntyä. Minoxii menee kuukaudessa noin yks pönttö, mutta ei tää paha oo ja hidastanut ainakin parilla vuodella kaljuuntumista. Lisäks oon hommannut tollaset valekorot kenkiin ja niillä saanut helposti viisi senttiä lisää. Jelqqaan kanssa ja pidän painoja peniksessä. Tätä pari vuotta takana mutta ehkä jotain tuloksia alkaa kohta näkyä. Ylipainoa on vielä, mutta aloitan taas dietin vuoden vaihteessa. Naista ei ole vielä löytynyt, mutta harjoittelen etänä pelimies-valmennuksessa, jossa mua coachataan tekeen aloitteita ja kohteleen naisia kuten niitä kuuluukin kohdella.
Vierailija kirjoitti:
Olen sitä mieltä, että incelit tuhosivat palstan jo ennen muita. Sitä saa mitä hakee!
Skibiditoilet!
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Olen sitä mieltä, että incelit tuhosivat palstan jo ennen muita. Sitä saa mitä hakee!
Skibiditoilet!
Aloit taas jankkaamaan...monta kertaa aioit käyttää taas samaa sanaa ja lauseita?
Sitä saa mitä hakee! Niin yksinkertaista se on!
Vierailija kirjoitti:
Incelitkö täällä saa vain riehua ja suoltaa naisvihaa?
En ole palstalla nähnyt naisvihaa? Incelit ovat analyyttisiä ja järkeviä, naisen egon päälle taas käy pieninkin aiheellinen kritiikki, ja silloin tunteen sumentamana nainen päättää kostaa hinnalla millä hyvänsä.
Skibidit ovat yhteiskunnan syöpä #1. Olen vihannut lapsuudesta asti skibidejä yli kaiken.
auttakaa mua:( eli ongelma on että olen jäänyt koukkuun erillaisiin hajuihin, esim pieruun. jos pieru on tulossa niin tungen käteni persehuulille ja teen kämmenestä kupin jonne pieru jää loukkuun jonka jälkeen heitän sen naamalleni ja olen kuin taivaissa... olen kokeillu tunkea myös sormia perseeseen ja sitten sorkkia nenään että haju jäisi pitkäksi aikaa mutta jotenkin siihen tottuu ja enään sit ei haise yhtään joten fiilis laskee. niin päätin kysyä erillaisia keinoja mitä tietäisitte asiani hyväksi?
DI Insinööri/työttömiähaukkuvatrolli/palstarasisti näitä jankkauksia tekee. Aihe vaan vaihtuu.
Panopaskaa Rankkapaskaa
Toiset laittaa leipää hevosen suuhun mutta minä laitan hevosta leivän päällä omaan suuhun
Öhöhöhö höhöö
Veli-matti kännissä se haitaria soitti ja Harrin pallii koitti
😱🍗🚀🍻🔪💥🍆🍺📣🎊🌇🌴😻💟🐽🍙📢🌄🌈😍🎄🎉🍑🍼🎅🌅💋🌵🌚🔥
Mene AP hoitoon. Itsehän sinä näitä tehtailet.
Päivystävä mt-mummo on oppinut incelin lisäksi toisenkin nuorisotermin