Miksei naista kiinnosta kuvien lähettely?
Miten muilla naisilla, saatteko mitään tyydytystä tai tykkäätkö lähetellä kuvia itsestäsi miehellesi? Alastonkuvia tai ihan vaatteilla tai viekoittelevia, tai vähäpukeisia, tai kuvia missä upeat muotosi näkyy?
Mietin vaan, kun naiset monesti tykkää esitellä vartaloaan ja muotojaan pukeutumisella, enkä ihmettele koska ovat niin kauniita. Voisin kuvitella että omalle miehelle kuvien lähettely olisi mukavaa myös, mutta kertokaa miten teillä?
M38
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
En suosittele kenellekää. Aina on mahdollista, että kuvat lähtevät kiertoon.
Ettekö te osaa ottaa kuvia joissa naama ei näy? Ja jos näkyisikin, niin ainahan tänä päivänä on deepfake-kortti, jolla voi kiistää kaiken.
En lähetä mitään minnekään, sori siitä.
Ei kiinnosta lähetellä ilmaista runq-materiaalia kenellekään. Ja ei, en halua myöskään miehen dickpiccejä.
Kyllä niitä tulee. Varsinkin kun on juuri tavannut naisen. Moni ei kyllä ajattele jos laittaisin kiertoon.
Tämän palstan "naiset" ovat ikäloppuja, jossain 60-100 ikävuoden tietämillä joten heidän mielipiteillään tai kuvillaan ei ole mitään arvoa.
Nuoret kauniit naiset jotka ovat pariutumisvaiheessa mieluusti esittelevät eli mainostavat itseään niin somessa kuin muitakin kanavia hyödyntäen. Sitten kun nainen on jo pariutunut, mainostaminen omalle miehelle ei tuota naiselle mitään hyötyä koska nainen on miehen käytettävissä ihan reaalissa. Mutta nainen voi käyttää kuviaan/videoitaan osana varamiestensä ylläpidossa.
En suosittele kenellekää. Aina on mahdollista, että kuvat lähtevät kiertoon.