Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Voitteko poistaa tuon ketjun?

Vierailija
22.05.2026 |

Kovasti naiset kauhistelee -ketju sisältää disinformaatiota.
Siinä väitetään, että naisista muka 60% voisi maksaa vuokran seksillä, vaikka ao. tutkimuksessa sanotaan, että 60% KAIKISTA VASTAAJISTA. Siis miehet mukaan lukien.
Ap on ennenkin tehnyt tämän saman aloituksen tänne, tarkoituksenaan kohdistaa inhoa ja halveksuntaa suomalaisia naisia kohtaan. (Siis niitä naisia kohtaan, joita hän ei voi koskaan saada.)
Älkää vastatko sille. Tehkää netissä rikosilmoitus (kiihotus kansanryhmää vastaan / misogynia) ja sen jälkeen ilmoittakaa ylläpidolle, että se poistaisi ketjun. Sitähän se joutuu yhden ja saman ap:n ketjuille jatkuvasti tekemään.
Kiitos!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ilmoitin myös aiemmin mutta eivät tunnu mitään mistään piittaavan.

Vierailija
2/2 |
22.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toi sivuston Anna palautetta lomakekin on muuttunut lähinnä vitsiksi. Tuntuu että puolet niistä menee roskakoriin. Pitäisi etsiä jokin toinen reitti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla