Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Veikkaus veloittaa peli tilille siirrot kahdesti eli varastaa siirretyn verran rahaa!

Vierailija
30.03.2026 |

Veikkaus veloittaa kahdesti veikkaus tilille siirretyn rahan. Yhteyttä otettaessa syyttävät teknistä vikaa ja raha palautuu kuulemma kolmen päivän sisällä. Törkeää köyhän asiakkaan varojen viemistä ilman korkoa. Arvonnassa oli erinumerot kuin televisio lähetyksessä näkyi...? Tekninen vika kuulemma silloinkin? Kun pelaaminen vapautuu uskon että moni asiakas vaihtaa rehellisempään yhtiöön! 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.03.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaihtoon menee se on ihan varma. Pelaajien pakkorekisteröityminen Veikkaukselle oli kamala virhe Marinin hallitukselta, suorastaan kansalaisten kiusaamista.

Vierailija
2/3 |
30.03.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

En koskaan haluaisi olla työssä jossa joutuu olemaan tekemisissä aloittajan kaltaisten kuluttaja-asiakkaiden kanssa. Joka päivä joku psykoosipotilas ottaa takuulla yhteyttä Veikkauksen, Elisan, ym. yritysten asiakaspalveluihin ja syyttää mitä mielikuvituksellisimmista huijauksista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.03.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Et ole varmastikkaan ollut missään töissä itse vaan loiset vanhempien rahoilla! Pappa betalar joten sama minne rahat menee.. käy piipertäjä parturissa ja mene oikeisiin töihin, niin huomaat että liikaa veloitettu raha tuntuu tavallisen ihmisen kukkarossa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä kolme