BB-Suvi luulee että tuulimuna tarkoittaa kohdun ulkopuolista raskautta
http://www.stara.fi/2011/09/05/bb-suvi-paljasti-15-vuotiaana-abortti-ja…
BB-Suvi paljasti: “15-vuotiaana abortti ja tuulimunaraskaus”
05.09.2011, 15:00 · Kategoria:Big Brother
Big Brother -talossa parhaillaan asustava BB-Suvi on kauden alusta saakka ärsyttänyt muita asukkaita itsekeskeisyydellään. 34-vuotias puhuukin itsestään lähes taukoamatta, ja erityisesti BB-Salar on ollut siitä ärsyyntynyt.
Suvi on paljastanut talossa runsaasti asioita yksityiselämästään ja seksielämänsä yksityiskohdista. Hän kertoi jo ensimmäisinä päivinä talossa ryhtyneensä seurustelemaan ex-miehensä kanssa ollessaan vasta 14-vuotias.
Tänään Suvi kertoi asukkaille tehneensä 15-vuotiaana abortin. Hän kertoi myös kärsineensä tuulimunaraskauden, eli kohdun ulkopuolisen raskauden.
- Mä tein 15-vuotiaana abortin. Ja mulla oli myös tuulimunaraskaus, eli kohdun ulkopuolinen raskaus. Siellä kohdussa ei vaan tapahtunut mitään, Suvi kertoi asukkaille talon pihamaalla.