Miten teillä tavallisesti seksi etenee? Kummalta tulee aloite?
Meillä mies yleensä nuolee tai pyytää imemään. Mies tekee aloitteen. Sitten ihan perus lähäri tai takaapäin. Joskus jos kiire niin suoraan sisään ja yleensä takaa.
Kommentit (9)
Tarttuispa omakin vaimo vaan suoraan munaan kiinni. Sanallisesti ehdotettuna ei sytytä kauheasti. En jaksa enää ehdottaa, masturboin sitten pornon kanssa tms
Vierailija kirjoitti:
Minä lähes aina. Tartun vaan miehen kaluun kiinni ja alan hiukan hyväilemään. Siitä se.
Ja sittenkö mieheltä roiskahtaa? Vai jatkuuko homma jotenkin?
Vierailija kirjoitti:
Tarttuispa omakin vaimo vaan suoraan munaan kiinni. Sanallisesti ehdotettuna ei sytytä kauheasti. En jaksa enää ehdottaa, masturboin sitten pornon kanssa tms
Niinpä. Meillä sama juttu. No, tsemppiä!
Meillä 50/50, jos minä teen aloitteen, niin otan suihin ja nuolen peräaukkoa.
N.28
Vierailija kirjoitti:
Meillä 50/50, jos minä teen aloitteen, niin otan suihin ja nuolen peräaukkoa.
N.28
No sillä tavalla, Jarmo -68 siellä...
Nukkumaan asettuessa tai kiireettömänä aamuna herättyä ollaan lähekkäin ja paijataan toisiamme "ei intiimialueilta". Yleensä naiseni asettuu viereeni selälleen asettaen jalat avoimeksi, jolloin siirrän hyväilyni reisien sisäpinnoille ja etenen kohti pilluaan kädellä kiusoitellen. Jos naiseni ei halunnutkaan seksiä, kääntyy muunlaiseen asentoon tai estää hyväilyni pillun suuntasn. Jos halusi, antaa edetä häpyhuulten väliin, liukastaa pari sormeani pillumehuillaan ja edetä sormien antamista orgasmiinsa saakka, jonka jälkeen kääntyy selin minuun tai vatsalleen riippuen kummallako tavalla haluaa saada kalua, saaden sitä yleensä kunnolla sellaisen vartin ja välillä lähes puolikin tuntia. Hiukan epäselvää on se kumpiko oikeastaan teki aloitteen mutta upean spontaania se on noin joka tapauksessa ja molempia kunnolla tyydyttävää seksiä on sellaiset 10-20 kertaa kuukaudessa vaikka takana on jo neljännesvuosisata parisuhdetta.
en tiedä mut ainakin yhden.
Oli joku(persuLuv), kun luin lehdestä: "
(hra'persuLuv)', kuvailee rakastaan komeaksi torniksi, joka seisoi luentosalien välisellä käytävällä.
Miestä ei ole tarvinnut vaihtaa, eikä se vaihtamalla parane. Pitämällä toisista hyvää huolta parisuhde paranee ja syvenee. Ja sitä on pyritty tekemään. Olen todella ylpeä puolisostani. Hänestä voisi moni valittaja ja vaatija ottaa mallia.
(hra'persuLuv'), kertoo kirjoituksessaan, kuinka ylpeä hän on puolisonsa saavutuksista, kuten tutkinnoista ja työurasta, sekä suomen kielen opettelusta.
Minulla on lykästänyt elämässä ja yritän muistaa sen joka hetki. Enpä olisi osannut kuvitella alkaessani seurustelemaan mosambikilaisen kanssa, että 9 vuoden päästä olenkin parisuhteessa Suomen kansalaisen kanssa, (hra'persuLuv') kirjoittaa."
Se on kyllä kiva vaikka (enäänestä.ikinä..samaa).
Vaimo tainnut tehdä enimmän jo seurusteluajoista lähtien. Tullut kiukkuiseksi jos ei ole saanut tarpeeksi seksiä ja kullia. Sillä menty koko ikä, enkä ole koskaan kieltäytynyt. Ei ole tullut mieleenkään jättää pillua ja halukasta naista saamatta.
Minä lähes aina. Tartun vaan miehen kaluun kiinni ja alan hiukan hyväilemään. Siitä se.