Nussitko exää?
Olen huomannut että on äärimmäisen yleistä se että käydään paneskelemassa exiä välillä. Käytkö sinä?
Kommentit (11)
No en. Erottiin sen takia, ettei seksiä en ollut.
Tulee käytyä, seksi oli suurinpiirtein ainoa joka meillä toimi niin päätettiin erota mutta jatkaa seksin harrastamista.
Yhtä eksää kävin panemassa vielä aika pitkään eron jälkeen. Hänellä oli silloin aika kova vienti, ja nautin kun hän naidessamme kertoi mitä oli tehnyt muiden kanssa ja milloin.
Vierailija kirjoitti:
Yhtä eksää kävin panemassa vielä aika pitkään eron jälkeen. Hänellä oli silloin aika kova vienti, ja nautin kun hän naidessamme kertoi mitä oli tehnyt muiden kanssa ja milloin.
Exäsi oli hyvin viisas, kun erosi tuollaisesta aisurista.
Usein, kun käyn sillä paikkakunnalla, yövyn hänen luonaan. Tuleehan siinä samalla pari varvia vedettyä. Tämä onnistuu viikolla, mutta viikonloppuna ja juhlapyhinä hän on koko ajan kännissä.
Joitakin kuukausia eron jälkeen harrastimme tuota. Koska se oli myös meillä asia joka toimi vaikka muut jutut ei.
Kysymys on imperfektissä, joten vastaukseni: tottakai nussin exää aikoinaan. Nykyään nussin enimmäkseen pilkkua. Terv. Parempi runomies
Seurusteltiin vuosina 2007-2009. Oltiin parikymppisiä. Erottiin kun elämä vei eri suuntiin ja nainen muutti pois. Vuonna 2019 tämä nainen palasi tänne perheineen, on siis mies ja lapsia. Mutta kyllä, sattumalta tavattiin ja viimeiset kuusi vuotta ollaan nussittu aina tilaisuuden tullen. Hänen miehensä ei tiedä meidän puuhista mitään ja hyvä niin. M37
Nuorempana joo, jos ei muuta seksiä juuri ollut saatavilla.
Sotkuahan siitä vaan tuli, parempi laittaa siististi poikki.
On ohjelmalistalla.