Lue keskustelun säännöt.
IS: Mies raiskasi naisen, nainen kuoli ensihoito kohtasi järkyttävän näyn
03.06.2025 |
Mies laittoi naisen kehon ja pään ympärille naruja sekä eristysteippiä ja tämän jälkeen väkivalloin raiskasi naisen.
Päihtynyt nainen yritti puolustautua, mutta ei voinut miehelle mitään. Nainen sai kamppailun aikana mustelmia käsivarteen sekä viiltohaavan.
Mies myös työnsi naisen kehon sisälle metallisen teräväreunaisen esineen sekä kovan muovisen esineen. Tästä aiheutui naiselle runsasta verenvuotoa.
Kommentit (3)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ilmiantakaas tämäkin paska-aloitus:
https://www.vauva.fi/keskustelu/6084436/onko-se-muka-raiskaus-jos-laitt…
Tämä on kuvottavin uutinen pitkään aikaan. En meinannut uskoa silmiäni kun luin tuomion. Mies sitoi vastaan taistelevan naisen, raiskasi tämän terävällä esineellä vahingoittaen pahasti minkä seurauksena nainen vuosi verta paljon. Sitten jätti hälyttämättä apua ja nainen kuoli. Jos nainen olisi saanut heti apua niin olisiko pelastunut myös alkoholimyrkytykseltä?! Eihän hän voinut miehen sitomana hakea apua edes jos itse tajusi juoneensa liikaa! Ja pari vuotta linnaa tällaisesta julmuudesta, josta mies ilmeisesti ensikertalaisena istuu puolet! Pöyristyttävä päätös oikeudelta! Suomi on raiskaajien unelmamaa!