Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kysymys naisille

Vierailija
11.05.2025 |

Tänään tiskaillessa seurailin samalla ikkunasta naapurin noin 50-vuotiaan naisen keväisiä pihatoimia.  Pöydän reuna ei tokikaan se mukavin kohde ole, jota vasten kovettuvaa kalua hieroa, mutta kummasti se tiskaamista piristi. Käsipelillä sitten homma loppuun.

Olisi mielenkiintoista naisilta kuulla, väritättekö te näitä tylsiä arjen kotitöitä vastaavalla tavalla, hieroen itseänne esim. pöytää vasten, tiskatessa, ruokaa laittaessa tai muussa vastaavassa tilanteessa.

Itse vajaa 50-vuotias seksuaalisesti aktiivinen mies, jolla hakut edelleen kuin teinipoikana.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
11.05.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

En. Minusta itseni hinkkaaminen huonekaluihin tai vastaaviin ei juurikaan tunnu hyvältä ja on vieläpä hankalaa. Lisäksi, jostain syystä aivoni kykenevät miettimään useampaa asiaa samaa aikaa, mutta seksi on tästä poikkeus: jos en voi keskittyä siihen täysillä se ei vain toimi. Eli runkut runkkuina ja muut hommat muina. 

Vierailija
2/3 |
11.05.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sinulla ei yksin asuvana ole tiskikonetta eikä ole koskaan naista siis ollut. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
11.05.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Sinulla ei yksin asuvana ole tiskikonetta eikä ole koskaan naista siis ollut. 

Jos yrittää olla hauska ja jollain lailla nokkela, kannattaisi siihen panostaa, edes hieman.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä kuusi