Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tamja oli Kalasataman terveyskeskuksessa

Vierailija
07.05.2025 |

Silmäoireiden takia: Punaisuutta, vetisyys, voimakas valonarkuus, jotain ihme mönjää joka ei ollut rähmää silmästä. Näkökyky oudosti heikentynyt. 

Hän tiesi jo että nämä oireet liittiyivät siihen kummalliseen gang stalkingiin minkä kohteena ollut vuosikymmeniä.

Oli käsittämätöntä, että siihen liittyi myös terveydenhuolto? Miten noiden annettiin toimia vapaasti? Oli selvää ,että mukana oli jotain viranomaisia, mutta silti, mitentuollainen rikollinen sirkus pystyi toimimaan ja melko avoimesti ja ihan selvästi jotkut tiesivät. Kukaan ei sanonut mitään. 

Ainakin jotkut tiesivät, että asioihin liittyi rikoksia, mutta koska oli monta asiaa mitä valehdeltu, ei kaikki tienneet läheskään kaikkea. Tanja tiesi enemmän, kun nuo ääliö paskapäät, jotka tiesivät vain osan. Voi mikä häpeä kun kuulisivat kaiken kaikesta. Niin, kyllä meille kerrottu. Ei muuten ole. Teille kerrottu mitä haluttu teidän tietävän. Ei läheskään kaikkea. 



Lääkärinä esiintyi maataispossun näköinen nainen sekä ponnarimies, jonka Tanja oli kyllä nähnyt muuallakin.  Ponnarimies vinoili,  etkö voi katsoa tännepäin? No Sherlock ei ehkä tuollaisilla silmä oireilla ja muutenkin kuvottavia henkilöitä,jotka mukana kuvottavissa rikoksissa en mielelläni katso, Tanja tuumi. 

Tanja  oli melko varma, että eivät olleet oikeita lääkäreitä perustuen siihen , miten esiintyivät. Käytös oli myös sellaista, että oli selvää että tiesivät laittomuuksista. Tosin täytyy olla sadistinen läpimätä luonne, jos tuollaisia juttuja pitää vain jonain näpäytyksenä.  Olihan  kyseessä  toisen terveyteen kohdistuneet törkeät rikokset. 



Tanja tiesi, ertä diagnoosit oli paskaa,  mutta koska tuollaisen roskarikollisten kanssa ei huvita väitellä yritti vain sanoa, että jos nyt jonkun diagnoosin kja silmätipat kirjoitat, jos vaikka tehoaa. Olihan aikaisemmin kirjoitetut silmätipat tehonneet kerran. 

Huvittavin oli kyllä yksi kirjavanaama paskiainen,  ällötys rikollinen, joka vastasi, että ei voi mitään, kun Tanja kysyi että mitä sitten, jos oireet ei lähde silmätipoilla?

Paikka HUS silmäklinikka. 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yksi neljä